चितवन २७ चैत्र । चौंथो खैरहनी नगरपालिका खुल्ला नक आउट भलिवल प्रतियोगिता आज सम्पन्न भएको छ । नव युवा कल्ब हर्नरी र चितवन युनाइटेड खैरहनी १३ को आयोजनामा कार्यक्रम सञ्चालन भएको थियो ।
आज भएको फाईनल खेलमा सगमाथा रिकण्डीसन हाउसलाई १–३ को सेटमा पराजित गर्दै कालिबाहादुर गण भरतपुर बिजयी भएको छ ।
बिजेता कालिबाहादुर गणले नगद पचास हजार सहित सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ । भने द्धितीय भएको सगमाथा रिकण्डीसन हाउसले नगद ३० हजार सहित सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ । त्यस्तै प्रतियोगिताको उत्कृष्ट खेलाडी सगमाथा रिकण्डीसन हाउसका धिरज बस्नेत हुन सफल भएको खेल संयोजक नवराज न्यौपानेले वताए ।

कार्यक्रममा खैरहनी नगरपालीकाका खेलकुद संयोजक तथा वडा नम्वर सातका वडा अध्यक्ष मेनेजर महत्तो प्रमुख अथिति रहनुभएको थियो । कार्यक्रममा कुमरोज मध्यवर्ती सामुदायीक वनका अध्यक्ष हिरावहादुर गुरुङ्ग , वुढी राप्ती उपभोक्ता समितिका अध्यक्ष नारायण दत्त तिमलसिना , खैरहनी १३ की कार्यवहाक अध्यक्ष टिकादेवि दाहाल लगायतले मन्तव्य राख्नु भएको थियो ।
कार्यक्रम चौथो खैरहनी नगरपालिका खुल्ला नक आउट भलिवल प्रतियोगिताका संयोजक न्यौपानेको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय